aktualnie: OTWARTE do 21:00

Krakowskie Atelier Stylizacji Paznokci "U Joanny" to miejsce, w którym każda kobieta odmieni wygląd swoich paznokci. Staną się one niebanalną ozdobą, wyróżniającą z tłumu i przyciągające uwagę. Piękne i zadbane paznokcie będą też najlepszą wizytówką eleganckiej i stylowej kobiety. Niezależnie czy chcesz, aby Twoje paznokcie były jednolite, wielokolorowe czy też ozdobione unikalnym wzorem – w Atelier "U Joanny" spełnią się Twoje marzenia o pięknych paznokciach. Możesz zdecydować się także na manicure i pedicure okolicznościowy – ślubny, wieczorowy lub nawiązujący głównym motywem do pory roku czy ważnych świąt.
- Atelier "U Joanny" to kameralny salonik, miejsce spotkań klientek w którym wspólnie mogą spędzać czas, w miłej i luźnej atmosferze. W tym czasie Wasze dłonie nabierają blasku a ja staram się sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Czym mój salonik różni od wielu innych? Również i tym, że u mnie nie płacisz za salon tylko za jakość.

W świecie kosmetyki profesjonalnej goszczę już 10 lat. Jest ona moją wielką pasją, oraz sposobem na życie. Posiadam Państwowe Świadectwo Kwalifikacji w Zawodzie Technik Usług Kosmetycznych, oraz liczne Certyfikaty i Dyplomy z zakresu kosmetyki profesjonalnej.
Swój zawód traktuję z wielką odpowiedzialnością wzbogacając swoją wiedzę przez cały czas, aby wasze dłonie poczuły prawdziwe "dopieszczenie" a problemy jakie je spotkały odeszły w przeszłość. Zapraszam na perfekcyjny manicure, który zmieni Wasze dłonie w najelegantszą, zmysłową, fantazyjną biżuterię!
Decydując się na wizytę w Atelier możesz spędzić czas w miłej atmosferze i wybrać jeden z zabiegów upiększających lub pielęgnujących Twoje dłonie i paznokcie. W szerokim wachlarzu proponowanych usług znajdują się między innymi:
- manicure tytanowy;
- manicure hybrydowy;
- manicure żelowy;
- zabieg parafinowy na dłonie;
- uzupełnienie manicure hybrydowego, żelowego;
- zabieg wzmacniania płytki paznokcia;
- przedłużanie paznokci;
- manicure japoński;
- manicure frezarkowy z malowaniem;
- usuwanie starych stylizacji (tytanowych, hybrydowych, żelowych);
- rekonstrukcja paznokci;
- zabiegi SPA na dłonie.

Umów się na wizytę, jeśli chcesz zadbać o swoje dłonie oraz paznokcie. Możesz wybrać stonowany manicure francuski lub zdecydować się na odrobinę kolorowego szaleństwa, które będzie uzupełnieniem dla Twoich codziennych stylizacji. Atelier znajduje się w dogodnej lokalizacji, w pobliżu Ronda Mogilskiego. Darmowy parking przy Atelier, czekająca na Ciebie pyszna kawa i inne udogodnienia to zaproszenie warte sprawdzenia!
Wszystkie Top kolory i stylizacje. Zabiegi objęte są gwarancją jakości usługi. Najlepsze materiały a wszystkie zabiegi objęte są CERTYFIKATAMI!
Wystawiamy rachunki, można płacić kartą płatniczą.
Zapraszam - Joanna Wasza stylistka

Galeria

DANE KONTAKTOWE

Atelier Stylizacji Paznokci "U Joanny"

Kasprowicza 28E
31-523 Kraków
okolice Teva (dawna Polfa)

GODZINY OTWARCIA

Pn
09:00 - 20:00
Wt
09:00 - 20:00
Śr
07:30 - 21:00
Czw
09:00 - 20:00
Pt
09:00 - 20:00
Sb ZAMKNIĘTE
Nd ZAMKNIĘTE